0,00TL
Sepetim
0 ürün
Alışveriş sepetiniz boş!

Gizlilik İlkeleri 

Bu gizlilik ilkeleri MK Grup A.Ş  tarafından,  www.afiyethane.com Sitesi`nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.afiyethane.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
 Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), hiçbir şekilde 3. şahıslarla PAYLAŞILMAMAKTADIR.


Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü

İşbu www.afiyethane.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından MK Grup A.Ş `nin Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Üye, bu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Mk Grup A.Ş`ye ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder."


Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- 128 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.
2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.
3- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.

Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.